Temel Slot Oynama İpuçları

Günümüz kültüründe kumar kavramı ve eylemi sıklıkla insanların hayatlarını mahveden bir şey olarak görülüyor. Kadınlar, Hıristiyanların veya diğer İncil’e inananların bunun bir Günah olduğunu ilan ettiğini hissetmeye başladı. Kumarın her türünün günah olduğunu ve kumarbazsanız Hıristiyan olmadığınızı iddia ediyorlar. Ne yazık ki Kutsal Kitap kumar konusuna bir şekilde değiniyor; bu da kumarın Tanrı’nın gözünde yanlış olup olmadığı konusunda yoruma bırakıldığı anlamına geliyor.

Birçok kumarın eğlenceyi temsil etmesinin ikinci nedeni. Neredeyse herkes, kaybetmeyi göze alabileceğimiz makul miktarda bir geliri düşünmeyi ve kumarhanede eğlenceli bir gece geçirmeyi sever. İkilem şu; ölçülülük çizgisinde gittiğimizde aldığımız hazzı arttırabiliyor muyuz? Doğru cevap, kontrolü elinizde tutmadan zevkinizi asla artıramazsınız. Kumar çünkü içerik makaleleri kazansa bile, herkes benim “zevkimizi kelimelerle geri satmak” dediğim şeyleri yapıyor. aviator oyunu Size teslim edildiğinde makinenizi yendiğiniz için aşırı keyif alırsınız. Ancak bir hafta sonra tüm paranızı ve ihtiyaçlarınızı satın almak için ihtiyaç duyduğunuz parayı kaybettiğinizde, çökersiniz ve şu anda içinde bulunduğunuz durum nedeniyle aşırı acı çekersiniz.

Kumarhanede bir kez seçebileceğiniz çok çeşitli slot makineleri kolayca bulunabilir. Ancak Jungle Wild Slots, kişisel slot çevrimiçi video medyamla ilişkilidir. Pek çok başka slot makinesi oyuncusu da bu slot donanımına ilgi duydu. Birçok Hint kumarhanesinde, Las Vegas kumarhanesinde ve hatta Harrah’ın New Orleans’ında Jungle Wild slot video oyunlarını gördüm. Hafta sonu akşam saatlerinde boş bir Jungle Wild Slots makinesi bulamazsınız. Şahsen, bu slotu oynayarak büyük bir kazanana ulaştığımı gerçekten tavsiye edemem. Bununla birlikte eşimin birkaç kez durumu oldu. Çoğu zaman, maksimum bahsi yatırdığınızda kazanabileceğiniz en yüksek miktar 500 $ gibi bir noktadır.

Masa üstü Slot zımbaları birkaç işlevi yerine getirmek üzere yapıldığından, tüm delme tercihlerinizi karşılayabilirsiniz. Masa üstü slot makineniz mükemmel yuvarlak delikler oluşturur veya Slot’u kimlik kredi kartlarınıza koyabilir. Yuva delgisi, blogunuzun kimlik kartvizitlerinde keskin veya pürüzlü kenarlar olmamasını sağlar. Her seferinde sorunsuz, mükemmel bir yumruk elde edersiniz.

İncil açısından kumara karşı sunulan en iyi argüman, kumar oynadığınızda imrendiğiniz düşüncesidir. Yani, kendinize ait olmayan veya pokerde olduğu gibi başka birine ait olan paraya imrenmek veya “özlem duymak”. Her ne kadar argüman ilk başta kulağa çok hoş gelse de, incelendiğinde bir çarpışmayla çöküyor. Yeni başlayanlar için, paraya tam anlamıyla “göz dikmek” yerine bir şey kazanmanın bir yolu olarak kendi paranızın çoğunu riske attığınız gerçeğini göz ardı ediyor.

Benim tavsiye ettiğim faktör, kumar sorunu yaşayanları danışmanlık almaya teşvik etmektir. Hipnoterapi uygulayan bir terapisti şiddetle tavsiye ederim. Terapilerin büyük bir kısmı, kumarbazın bilinçaltındaki olumsuz düşünceyi olumlu düşüncelerle etkili bir şekilde değiştirir. Bu olumlu düşünceler, sorunlu kumarbazın özgüvenini ve güvenini arttıracaktır. Bu terapinin yanı sıra arkadaşınızı veya akrabanızı genellikle Adsız Kumarbazlar toplantılarına katılmaya teşvik edebilirsiniz.

Burada altın bilet ya da imkansız bir denklem yok, bu sizin öz kontrolünüz ve mallara hakim olmanızdır. İhtiyaç duyacağınız her şeyin arkasındaki mantığı ve konum düşüncesini öğrenebilmeniz koşuluyla, çoğu kumarbazın bunu yapmayı zor bulabileceğini unutmayın. O zaman hiçbir kumarhanenin durduramayacağı daha pahalı bir güç olan hazır para yatırma araçlarını bulacaksınız.